Fără TVA: 28,40 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 28,40 lei | 34,36 lei |
| 100+ | 23.22 lei | 28,10 lei |
| 500+ | 17.57 lei | 21,26 lei |
| 1500+ | 15.41 lei | 18,65 lei |
| 3000+ | 14.43 lei | 17,46 lei |
Baterie
cu litiu SL-360/P, producător Tadiran Batteries GmbH, dimensiune AA,
tensiune 3,6 V, capacitate 2,4 Ah.
Tadiran SL-360/P este o baterie cu litiu de dimensiunea AA, cu pini axiali și care este ideală pentru aplicațiile stand-by pe termen lung. Acest lucru o determină să se adapteze la o gamă largă de aplicații de back-up pentru memorie. Bateriile Tadiran sunt cunoscute pentru densitatea mare a energiei și tensiunea terminală ridicată. Acestea au o auto-descărcare extrem de scăzută (mai puțin de 1% pe an) și o temperatură de funcționare mare între -55ºC și + 85ºC.
Pentru comenzi mai mici de 10 bucati, vă rugăm să ne contactați telefonic la 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Dacă produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adaugă costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minima este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capacitate nominala | 2,4 Ah |
| Caracteristici | Nereîncărcabilă |
| Continut litiu | 0,65 g |
| Curent maxim de descarcare | 20 mA |
| Curent nominal | 2 mA |
| Dimensiuni | AA |
| Greutate | 18 g |
| Interval temperatura | -55...+85ºC |
| Tensiune nominala | 3,6 V |
| Volum | 8 cm3 |




